31 avgust, 2019
15 septembar
Sve vesti

O dogadaju

Zvanična mobilna aplikacija FIBA Svetskog kupa u košarci 2019

Preuzmite besplatnu zvaničnu aplikaciju FIBA Svetskog kupa u košarci 2019, omogućenu od strane Tisota (Tissot), kako biste pratili sve događaje od kvalifikacija do finala. Izaberite svoj omiljeni tim, pratite utakmice uživo preko svojih telefona, budite u toku sa rezultatima i doživite jedinstveno iskustvo.

Saznaj više »

Event Timeline

  • 23 nov. 17 Početak kvalifikacija
  • 25 feb. 19 Kraj kvalifikacija
  • 16 mart 19 Žreb
  • 31 avg. 19 Prvi krug
  • 6 sept. 19 Drugi krug
  • 10 sept. 19 Četvrtfinale
  • 13 sept. 19 Polufinale
  • 15 sept. 19 Finale

Prikaz rezultata

Vidi sve
  • Grupa A P/P Po.
    1 [POL] POL 3/0 6
    2 [VEN] VEN 2/1 5
    3 [CHN] CHN 1/2 4
    4 [CIV] CIV 0/3 3
    Grupa B P/P Po.
    1 [ARG] ARG 3/0 6
    2 [RUS] RUS 2/1 5
    3 [NGR] NGR 1/2 4
    4 [KOR] KOR 0/3 3
    Grupa C P/P Po.
    1 [ESP] ESP 3/0 6
    2 [PUR] PUR 2/1 5
    3 [TUN] TUN 1/2 4
    4 [IRI] IRI 0/3 3
    Grupa D P/P Po.
    1 [SRB] SRB 3/0 6
    2 [ITA] ITA 2/1 5
    3 [ANG] ANG 1/2 4
    4 [PHI] PHI 0/3 3
    Grupa E P/P Po.
    1 [USA] USA 3/0 6
    2 [CZE] CZE 2/1 5
    3 [TUR] TUR 1/2 4
    4 [JPN] JPN 0/3 3
    Grupa F P/P Po.
    1 [BRA] BRA 3/0 6
    2 [GRE] GRE 2/1 5
    3 [NZL] NZL 1/2 4
    4 [MNE] MNE 0/3 3
    Grupa G P/P Po.
    1 [FRA] FRA 3/0 6
    2 [DOM] DOM 2/1 5
    3 [GER] GER 1/2 4
    4 [JOR] JOR 0/3 3
    Grupa H P/P Po.
    1 [AUS] AUS 3/0 6
    2 [LTU] LTU 2/1 5
    3 [CAN] CAN 1/2 4
    4 [SEN] SEN 0/3 3
  • Grupa I P/P Po.
    1 [ARG] ARG 5/0 10
    2 [POL] POL 4/1 9
    3 [RUS] RUS 3/2 8
    4 [VEN] VEN 2/3 7
    Grupa J P/P Po.
    1 [ESP] ESP 5/0 10
    2 [SRB] SRB 4/1 9
    3 [ITA] ITA 3/2 8
    4 [PUR] PUR 2/3 7
    Grupa K P/P Po.
    1 [USA] USA 5/0 10
    2 [CZE] CZE 3/2 8
    3 [GRE] GRE 3/2 8
    4 [BRA] BRA 3/2 8
    Grupa L P/P Po.
    1 [AUS] AUS 5/0 10
    2 [FRA] FRA 4/1 9
    3 [LTU] LTU 3/2 8
    4 [DOM] DOM 2/3 7
  • Grupa M P/P Po.
    1 [NGR] NGR 3/2 8
    2 [CHN] CHN 2/3 7
    3 [KOR] KOR 1/4 6
    4 [CIV] CIV 0/5 5
    Grupa N P/P Po.
    1 [TUN] TUN 3/2 8
    2 [IRI] IRI 2/3 7
    3 [ANG] ANG 1/4 6
    4 [PHI] PHI 0/5 5
    Grupa O P/P Po.
    1 [NZL] NZL 3/2 8
    2 [TUR] TUR 2/3 7
    3 [MNE] MNE 1/4 6
    4 [JPN] JPN 0/5 5
    Grupa P P/P Po.
    1 [GER] GER 3/2 8
    2 [CAN] CAN 2/3 7
    3 [JOR] JOR 1/4 6
    4 [SEN] SEN 0/5 5
    • Četvrtfinale
    • Polufinale
    • FINALE

    Četvrtfinale

    ARG
    Argentina Argentina
    97
    SRB
    Srbija Srbija
    87
    #81 | uto. 10 sept. - 19:00 (GMT+8) ARG SRB Dongguan Basketball Center
    Dongguan
    uto. 10 sept. - 19:00 (GMT+8) Gledaj ovde
    USA
    SAD SAD
    79
    FRA
    Francuska Francuska
    89
    #83 | sre. 11 sept. - 19:00 (GMT+8) USA FRA Dongguan Basketball Center
    Dongguan
    sre. 11 sept. - 19:00 (GMT+8) Gledaj ovde
    ESP
    Španija Španija
    90
    POL
    Poljska Poljska
    78
    #82 | uto. 10 sept. - 21:00 (GMT+8) ESP POL Shanghai Oriental Sports Center
    Shanghai
    uto. 10 sept. - 21:00 (GMT+8) Gledaj ovde
    AUS
    Australija Australija
    82
    CZE
    Češka Češka
    70
    #84 | sre. 11 sept. - 21:00 (GMT+8) AUS CZE Shanghai Oriental Sports Center
    Shanghai
    sre. 11 sept. - 21:00 (GMT+8) Gledaj ovde

    Polufinale

    ARG
    Argentina Argentina
    80
    FRA
    Francuska Francuska
    66
    #87 | pet. 13 sept. - 20:00 (GMT+8) ARG FRA Wukesong Sport Arena
    Beijing
    pet. 13 sept. - 20:00 (GMT+8) Gledaj ovde
    ESP
    Španija Španija
    95
    AUS
    Australija Australija
    88
    #88 | pet. 13 sept. - 16:00 (GMT+8) ESP AUS Wukesong Sport Arena
    Beijing
    pet. 13 sept. - 16:00 (GMT+8) Gledaj ovde

    FINALE

    ARG
    Argentina Argentina
    75
    ESP
    Španija Španija
    95
    #92 | ned. 15 sept. - 20:00 (GMT+8) ARG ESP Wukesong Sport Arena
    Beijing
    ned. 15 sept. - 20:00 (GMT+8) Gledaj ovde

    Treće MESTO

    FRA
    Francuska Francuska
    67
    AUS
    Australija Australija
    59
    #91 | ned. 15 sept. - 16:00 (GMT+8) FRA AUS Wukesong Sport Arena
    Beijing
    ned. 15 sept. - 16:00 (GMT+8) Gledaj ovde

    Plasman (5-8)

    SRB
    Srbija Srbija
    94
    USA
    SAD SAD
    89
    #85 | čet. 12 sept. - 19:00 (GMT+8) SRB USA Dongguan Basketball Center
    Dongguan
    čet. 12 sept. - 19:00 (GMT+8) Gledaj ovde
    POL
    Poljska Poljska
    84
    CZE
    Češka Češka
    94
    #86 | čet. 12 sept. - 21:00 (GMT+8) POL CZE Shanghai Oriental Sports Center
    Shanghai
    čet. 12 sept. - 21:00 (GMT+8) Gledaj ovde

    Peto MESTO

    SRB
    Srbija Srbija
    90
    CZE
    Češka Češka
    81
    #90 | sub. 14 sept. - 20:00 (GMT+8) SRB CZE Wukesong Sport Arena
    Beijing
    sub. 14 sept. - 20:00 (GMT+8) Gledaj ovde

    Sedmo MESTO

    USA
    SAD SAD
    87
    POL
    Poljska Poljska
    74
    #89 | sub. 14 sept. - 16:00 (GMT+8) USA POL Wukesong Sport Arena
    Beijing
    sub. 14 sept. - 16:00 (GMT+8) Gledaj ovde
  • 1
    ESP

    Španija

    2
    ARG

    Argentina

    3
    FRA

    Francuska

    Tim
    4 AUS Australija
    5 SRB Srbija
    6 CZE Češka
    7 USA SAD
    8 POL Poljska
    9 LTU Litvanija
    10 ITA Italija
    11 GRE Grčka
    12 RUS Rusija
    13 BRA Brazil
    14 VEN Venecuela
    15 PUR Portoriko
    16 DOM Dominikanska Republika
    17 NGR Nigerija
    18 GER Nemačka
    Tim
    19 NZL Novi Zeland
    20 TUN Tunis
    21 CAN Kanada
    22 TUR Turska
    23 IRI Iran
    24 CHN Kina
    25 MNE Crna Gora
    26 KOR Južna Koreja
    27 ANG Angola
    28 JOR Jordan
    29 CIV Obala Slonovače
    30 SEN Senegal
    31 JPN Japan
    32 PHI Filipini