זוכי כל הזמנים

 MVP ארד  כסף  זהב  מקום  שנה 
פאו גאסול (ספרד) צרפת ליטא ספרד ברלין (גרמניה), ריגה (לטביה), זאגרב (קרואטיה), מונפלייה, ליל (צרפת) 2015
טוני פארקר (צרפת) ספרד ליטא צרפת צליה, יסניצה, קופר, לובליאנה (סלובניה) 2013
חואן קרלוס נבארו (ספרד) רוסיה צרפת ספרד אליטוס, קובנה,  קלייפדה,  פוניבז', שאולאי, וילנה (ליטא) 2011
פאו גאסול (ספרד) יוון סרביה ספרד קטוביץ, לודז', בידגושץ', ורוצלב, ורשה, פוזנן, גדנסק (פולין) 2009
אנדריי קירילנקו (רוסיה) ליטא ספרד רוסיה אליקנטה, גרנדה, סביליה, פלמה דה מיורקה, מדריד (ספרד) 2007
דירק נוביצקי (גרמניה) צרפת גרמניה יוון ורסאץ', פודגוריצה, נובי סאד, בלגרד (סרביה ומונטנגרו) 2005
שארונאס יאסיקביצ'יוס (ליטא) איטליה ספרד ליטא בורוס, לולאו, נורשפינג, סדרטליה, סטוקהולם (שוודיה) 2003
פרדראג סטויאקוביץ' (יוגוסלביה) ספרד טורקיה יוגוסלביה אנקרה, אנטליה, איסטנבול (טורקיה) 2001
גרגור פוצ'קה (איטליה)  יוגוסלביה ספרד איטליה אנטיב, קלרמון-פראן, דיז'ון, טולוז, לה מאן, פו, פריז (צרפת) 1999
אלכסנדר ג'ורג'ביץ' (יוגוסלביה)  רוסיה איטליה יוגוסלביה ז'ירונה, בדאלונה, ברצלונה (ספרד) 1997
שרונאס מרצ'ולוניס (ליטא)  קרואטיה ליטא יוגוסלביה אתונה (יוון) 1995
כריס וולפ (גרמניה)  קרואטיה רוסיה גרמניה ברלין, קרלסרוהה, מינכן (גרמניה) 1993
טוני קוקוץ' (יוגוסלביה)  ספרד איטליה יוגוסלביה רומא (איטליה) 1991
דראז'ן פטרוביץ' (יוגוסלביה)  ברית המועצות יוון יוגוסלביה זאגרב (יוגוסלביה) 1989
ניקוס גאליס (יוון)  יוגוסלביה ברית המועצות יוון אתונה (יוון) 1987
ארבידאס סאבוניס (ברית המועצות)  איטליה צ'כוסלובקיה ברית המועצות קרלסרוהה, לברקוזן, שטוטגרט (גרמניה) 1985
חואן אנטוניו קורבלאן (ספרד)  ברית המועצות ספרד איטליה לימוז', קן, נאנט (צרפת) 1983
ולדיס ולטרס (ברית המועצות)  צ'כוסלובקיה יוגוסלביה ברית המועצות ברטיסלאבה, הבירוף, פראג (צ'כיה) 1981
מיקי ברקוביץ' (ישראל)  יוגוסלביה ישראל ברית המועצות מסטרה, סיינה, גוריציה, טורינו (איטליה) 1979
דראזן דאליפאגיץ' (יוגוסלביה)  צ'כוסלובקיה ברית המועצות יוגוסלביה לייז', אוסטנד (בלגיה) 1977
קרזימיר קוסיץ' (יוגוסלביה)  איטליה ברית המועצות יוגוסלביה בלגרד, ספליט, קרלובץ', רייקה (יוגוסלביה) 1975
ויין ברבנדר (ספרד)  ברית המועצות ספרד יוגוסלביה בדאלונה, ברצלונה (ספרד) 1973
קרזימיר קוסיץ' (יוגוסלביה)  איטליה יוגוסלביה ברית המועצות אסן, בובלינגן (גרמניה) 1971
סרגיי בלוב (ברית המועצות)  צ'כוסלובקיה יוגוסלביה ברית המועצות נאפולי, קזרטה (איטליה) 1969
ירי זדניצ'ק (צ'כיה) פולין צ'כוסלובקיה ברית המועצות הלסינקי, טמפרה (פינלנד) 1967
מודסטאס פאולאוסקאס (ברית המועצות) פולין יוגוסלביה ברית המועצות מוסקבה, טביליסי (ברית המועצות) 1965
אמיליאנו רודריגז (ספרד)  יוגוסלביה פולין ברית המועצות ורוצלב (פולין) 1963
רדיבוי קוראץ' (יוגוסלביה)  בולגריה יוגוסלביה ברית המועצות בלגרד (יוגוסלביה) 1961
ויקטור זובקוב (ברית המועצות)  צרפת צ'כוסלובקיה ברית המועצות איסטנבול (טורקיה) 1959
יירי באומרוק (צ'כיה) צ'כוסלובקיה בולגריה ברית המועצות סופיה (בולגריה) 1957
יאנוס גרמינגר (הונגריה) ברית המועצות צ'כוסלובקיה הונגריה בודפשט (הונגריה) 1955
אנטולי קונב (ברית המועצות) צרפת הונגריה ברית המועצות מוסקבה (ברית המועצות) 1953
איוואן מראזק (צ'כיה)  צרפת צ'כוסלובקיה ברית המועצות פריז (צרפת) 1951
חוסיין אוזטורק (טורקיה) יוון צרפת מצריים קהיר (מצרים) 1949
אלואן ליסוב (ברית המועצות)  מצריים צ'כוסלובקיה ברית המועצות פראג (צ'כיה) 1947
פנרץ' נמק (הונגריה) הונגריה איטליה צ'כוסלובקיה ז'נבה (שוויץ') 1946
מיקולאס רוזגיס (ליטא) פולין לטביה ליטא קובנה (ליטא) 1939
פרנאס טלזונאס (ליטא) צרפת איטליה ליטא ריגה (לטביה) 1937
רפאל מרטין (ספרד) צ'כוסלובקיה ספרד לטביה ז'נבה (שוויץ') 1935