Season Statistics

Rank Player Name Team Name Total Points #Games
1 Stefan STOJAČIĆ Liman SRB (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Chengdu 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 265 40
2 Dusan BULUT Novi Sad SRB (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 232 30
3 Mihailo VASIC Liman SRB (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Chengdu 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 207 40
4 Aleksandar RATKOV Liman SRB (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Chengdu 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 167 40
5 Kārlis LASMANIS Riga LAT (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Hyderabad 2018) 162 25
6 Dejan MAJSTOROVIC Novi Sad SRB (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 148 30
7 Tamás IVOSEV Novi Sad SRB (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 147 25
8 Jesper JOBSE Amsterdam NED (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Mexico City 2018) 128 22
9 Anže SREBOVT Piran SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 128 24
10 Stefan KOJIC Liman SRB (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 128 35
11 Simon FINZGAR Piran SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 117 24
12 Nauris MIEZIS Riga LAT (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Hyderabad 2018) 113 25
13 Gašper OVNIK Piran SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 110 24
14 Aron ROIJÉ Amsterdam NED (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Mexico City 2018) 109 22
15 Jasmin HERCEGOVAC Ljubljana SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Mexico City 2018) 92 13
16 Edgars KRUMINS Riga LAT (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Hyderabad 2018) 88 25
17 Agnis ČAVARS Riga LAT (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Hyderabad 2018) 87 25
18 Bogdan DRAGOVIC Zemun SRB (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018) 85 14
19 Steve SIR Saskatoon CAN (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018, WT Mexico City 2018) 82 12
20 Dimeo VAN DER HORST Amsterdam NED (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Mexico City 2018) 81 22
21 Marko SAVIĆ Novi Sad SRB (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 79 30
22 Roman ZACHRLA Humpolec CZE (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Prague 2018) 76 15
23 Alexander ZUEV Gagarin RUS (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 73 12
24 Adin KAVGIC Piran SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 73 24
25 Nikola VUKOVIC Zemun SRB (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018) 69 17
26 Bikramjit GILL Delhi IND (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 67 12
27 Kiran SHASTRI Delhi IND (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 66 12
28 Vladimír SISMILICH Humpolec CZE (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Prague 2018) 64 15
29 Michael LINKLATER Saskatoon CAN (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018, WT Mexico City 2018) 63 12
30 Dominique JONES NY Harlem USA (WT Penang 2018, WT Mexico City 2018) 61 7
31 Damon HUFFMAN Princeton USA (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 58 14
32 Lazar RASIC Zemun SRB (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018) 57 17
33 Dan MAVRAIDES Princeton USA (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Saskatoon 2018, WT Mexico City 2018) 55 12
34 Ondřej DYGRÝN Humpolec CZE (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Prague 2018) 53 15
35 Blaz CRESNAR Ljubljana SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Mexico City 2018) 51 13
36 Craig MOORE Princeton USA (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Saskatoon 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 51 13
37 Nebojsa KILIJAN Ralja SRB (WT Debrecen 2018, WT Penang 2018, WT Prague 2018) 49 9
38 Michael HICKS Gdańsk POL (WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 48 6
39 Mensud JULEVIĆ Kranj SLO (WT Debrecen 2018, WT Penang 2018, WT Lausanne 2018) 48 8
40 Petar PERUNOVIC Ralja SRB (WT Debrecen 2018, WT Penang 2018, WT Prague 2018) 47 9
41 Robbie HUMMEL Princeton USA (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Hyderabad 2018) 46 7
42 Kareem MADDOX Princeton USA (WT Penang 2018, WT Saskatoon 2018, WT Mexico City 2018) 46 9
43 Želimir ZAGORAC Ljubljana SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Mexico City 2018) 45 13
44 Sjoerd VAN VILSTEREN Amsterdam NED (WT Debrecen 2018, WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Prague 2018, WT Mexico City 2018) 45 19
45 Dejan MLAKAR Ljubljana SLO (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018, WT Mexico City 2018) 43 13
46 Aleksandr ANTONIKOVSKII Gagarin RUS (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 42 12
47 Ivan POPOVIC Belgrade SRB (WT Debrecen 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 41 8
48 Dragan BJELICA Belgrade SRB (WT Debrecen 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 39 8
49 Hieronymus VAN DER LIST The Hague NED (WT Penang 2018, WT Chengdu 2018) 38 6
50 Inderbir Singh GILL Delhi IND (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018, WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 38 12
51 Wil MARTINEZ Ponce PUR (WT Mexico City 2018) 36 5
52 Nolan BRUDEHL Saskatoon CAN (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018, WT Mexico City 2018) 35 12
53 Ondřej ŠIŠKA Humpolec CZE (WT Utsunomiya 2018, WT Prague 2018) 34 6
54 Tomo ČAJIČ Kranj SLO (WT Debrecen 2018, WT Penang 2018, WT Lausanne 2018) 34 8
55 Zahir CARRINGTON Princeton USA (WT Penang 2018, WT Saskatoon 2018, WT Hyderabad 2018) 34 9
56 Kasper AVERINK The Hague NED (WT Penang 2018, WT Chengdu 2018) 33 6
57 Vuk OBRADINOVIC Belgrade SRB (WT Debrecen 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 33 8
58 Stanislav SHAROV Gagarin RUS (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 32 10
59 Tsenguunbayar GOTOV Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2018, WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018) 31 5
60 Nikita MAKSHEV Moscow RUS (WT Chengdu 2018, WT Prague 2018) 31 5
61 Antoinne MORGANO NY Harlem USA (WT Penang 2018, WT Mexico City 2018) 31 7
62 André STEFANELLI MARTINS Rio Janeiro BRA (WT Mexico City 2018) 30 4
63 Dulguun ENKHBAT Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2018, WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018) 30 5
64 Dušan POPOVIĆ Belgrade SRB (WT Debrecen 2018, WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 30 8
65 Marko STOJANOVIC Ralja SRB (WT Debrecen 2018, WT Penang 2018, WT Prague 2018) 30 9
66 Kirill PISKLOV Gagarin RUS (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Hyderabad 2018) 28 7
67 Michael LIEFFERS Saskatoon CAN (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018, WT Mexico City 2018) 28 12
68 Jared RUIZ Ponce PUR (WT Mexico City 2018) 27 5
69 Dmitrii CHEBURKIN Gagarin RUS (WT Debrecen 2018, WT Prague 2018) 27 7
70 Marcel ESONWUNE NY Harlem USA (WT Penang 2018, WT Mexico City 2018) 26 7
71 Karl NOYER Auckland NZL (WT Utsunomiya 2018) 25 3
72 Semen DEBDA Moscow RUS (WT Chengdu 2018, WT Prague 2018) 25 5
73 Chihiro IKEDA Tachikawa JPN (WT Penang 2018, WT Chengdu 2018) 22 5
74 Nikola KOVACEVIC Zemun SRB (WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Penang 2018) 22 7
75 Aleksander VOJIČIĆ Kranj SLO (WT Debrecen 2018, WT Penang 2018, WT Lausanne 2018) 22 8
76 Yusuke KODERA Tachikawa JPN (WT Penang 2018, WT Chengdu 2018) 21 5
77 Jonatas MELLO Sâo Paulo DC BRA (WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 21 5
78 Strahinja STOJACIC Vrbas SRB (WT Debrecen 2018) 20 3
79 Devaughn WASHINGTON Okayama JPN (WT Utsunomiya 2018) 20 3
80 Denis BERGMAN Moscow RUS (WT Chengdu 2018, WT Prague 2018) 20 5
81 Bingqiang ZENG Dongguan CHN (WT Utsunomiya 2018, WT Penang 2018) 19 4
82 David SEAGERS NY Harlem USA (WT Penang 2018, WT Mexico City 2018) 19 7
83 Ivan NEDELJKOVIC Kragujevac SRB (WT Debrecen 2018) 18 2
84 William EVANGELISTA Sâo Paulo DC BRA (WT Mexico City 2018) 18 3
85 Paris KYLES Minnesota USA (WT Saskatoon 2018) 18 3
86 O'Neil GORDON Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2018) 18 4
87 Jelane PRYCE Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2018) 18 4
88 Carlos EMORY Ponce PUR (WT Mexico City 2018) 18 5
89 Thomas GARLEPP Melbourne AUS (WT Utsunomiya 2018) 17 2
90 Felipe CAMARGO Sâo Paulo DC BRA (WT Hyderabad 2018, WT Mexico City 2018) 17 5
91 Hassan STEPHENS Tachikawa JPN (WT Penang 2018, WT Chengdu 2018) 17 5
92 Dejan PEJIĆ Zemun SRB (WT Lausanne 2018, WT Saskatoon 2018) 17 6
93 Leandro SOUZA DE LIMA Delhi IND (WT Utsunomiya 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Mexico City 2018) 17 6
94 Marko DUGOSIJA Zemun SRB (WT Utsunomiya 2018, WT Saskatoon 2018) 17 7
95 Vaso ALEKSIC Ralja SRB (WT Debrecen 2018, WT Penang 2018, WT Prague 2018) 17 9
96 Franco RUESGA Bahía Blanca ARG (WT Mexico City 2018) 16 2
97 Kevin LOISELLE Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 16 3
98 Diego CONCEIÇÃO Rio Janeiro BRA (WT Mexico City 2018) 16 4
99 Wenwei HUANG Dongguan CHN (WT Utsunomiya 2018, WT Penang 2018) 16 4
100 Gilles MARTIN Lausanne SUI (WT Lausanne 2018) 16 4
101 Maksim KOVACEVIC Liman SRB (WT Chengdu 2018) 16 5
102 Matthew VAN TONGEREN The Hague NED (WT Penang 2018, WT Chengdu 2018) 16 6
103 Liu HANG Chongqing CHN (WT Chengdu 2018) 15 2
104 Jason CARTER Delhi IND (WT Hyderabad 2018) 15 3
105 Filip SIMIC Vrbas SRB (WT Debrecen 2018) 15 3
106 Owen PEREZ Ponce PUR (WT Mexico City 2018) 15 5
107 Pawel PAWLOWSKI Gdańsk POL (WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 15 6
108 Marek SEHNAL Marienbad CZE (WT Prague 2018) 14 2
109 Tom WRIGHT Melbourne AUS (WT Penang 2018) 14 2
110 Zhang ZIYI Beijing West CHN (WT Chengdu 2018) 14 2
111 Aaron BAILEY-NOWELL Auckland NZL (WT Utsunomiya 2018) 14 3
112 Sebastian BECKETT Old Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 14 3
113 Alex JOHNSON Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 14 3
114 Yuan Bo ZHU Dongan CHN (WT Chengdu 2018) 14 3
115 Delgernyam DAVAASAMBUU Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2018, WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018) 14 5
116 Marko ZDERO Novi Sad SRB (WT Saskatoon 2018) 14 5
117 Tom ALLAN Auckland NZL (WT Utsunomiya 2018) 13 3
118 Tramar SUTHERLAND Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 13 3
119 Ayob AYOB Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2018) 13 4
120 Fernando COLONEZE Rio Janeiro BRA (WT Mexico City 2018) 13 4
121 Marco LEHMANN Lausanne SUI (WT Lausanne 2018) 13 4
122 Westher MOLTENI Lausanne SUI (WT Lausanne 2018) 13 4
123 Anže ZDOLŠEK Kranj SLO (WT Penang 2018) 13 4
124 Julian JARING The Hague NED (WT Penang 2018, WT Chengdu 2018) 13 6
125 Juan ABEIRO Villa Maria ARG (WT Mexico City 2018) 12 2
126 Min Seob KIM Gangnam KOR (WT Utsunomiya 2018) 12 2
127 Anton INDRIKOV Moscow RUS (WT Chengdu 2018) 12 3
128 Aleks MITROVIC Old Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 12 3
129 Matic URBAS Kranj SLO (WT Debrecen 2018, WT Lausanne 2018) 12 4
130 Bas ROZENDAAL Amsterdam NED (WT Lausanne 2018) 11 3
131 Luiz SORIANI Sâo Paulo DC BRA (WT Mexico City 2018) 11 3
132 Hailiang XIAO Dongguan CHN (WT Utsunomiya 2018, WT Penang 2018) 11 4
133 Attila DEMETER Budapest HUN (WT Debrecen 2018) 10 2
134 Dominique GENTIL Nice FRA (WT Lausanne 2018) 10 2
135 Àkos HORVÀTH Budapest HUN (WT Debrecen 2018) 10 2
136 Santiago QUIROGA Bahía Blanca ARG (WT Mexico City 2018) 10 2
137 Shashank RAI Hyderabad IND (WT Hyderabad 2018) 10 2
138 Rajan SHARMA Bangalore IND (WT Hyderabad 2018) 10 2
139 Michal ŠMÍD Brno CZE (WT Prague 2018) 10 2
140 Andrew STEEL Melbourne AUS (WT Penang 2018) 10 2
141 Junda LI Dongan CHN (WT Chengdu 2018) 10 3
142 Thomas DAVIS Gdańsk POL (WT Prague 2018) 10 4
143 Charles BRONCHARD Nice FRA (WT Lausanne 2018) 9 2
144 Mintautas BULANOVAS Kaunas LTU (WT Lausanne 2018) 9 2
145 Ranko KRIZANOVIC Vitez BIH (WT Saskatoon 2018) 9 2
146 Radek ŠÍR Brno CZE (WT Prague 2018) 9 2
147 Kenji HILKE Okayama JPN (WT Utsunomiya 2018) 9 3
148 Edward MORRIS Okayama JPN (WT Utsunomiya 2018) 9 3
149 Tserenbaatar ENKHTAIVAN Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2018, WT Chengdu 2018, WT Saskatoon 2018) 9 5
150 Justinas JOGMINAS Kaunas LTU (WT Lausanne 2018) 8 2
151 Filip ŠMÍD Brno CZE (WT Prague 2018) 8 2
152 William WEIHERMANN Sâo Paulo DC BRA (WT Hyderabad 2018) 8 2
153 Vincent DUFORT Old Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 8 3
154 Dele OGUNDOKUN Old Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 8 3
155 Stefan SINOVEC Vrbas SRB (WT Debrecen 2018) 8 3
156 Jamel STATEN Minnesota USA (WT Saskatoon 2018) 8 3
157 Zhiyang ZHANG Dongan CHN (WT Chengdu 2018) 8 3
158 Rhys CARTER Melbourne AUS (WT Utsunomiya 2018, WT Penang 2018) 8 4
159 Piotr RENKIEL Gdańsk POL (WT Prague 2018, WT Hyderabad 2018) 8 6
160 Deok Won BANG Gangnam KOR (WT Utsunomiya 2018) 7 2
161 Evaldas DŽIAUGYS Kaunas LTU (WT Lausanne 2018) 7 2
162 Dorde KOSTIC Kragujevac SRB (WT Debrecen 2018) 7 2
163 Long MA Wukesong CHN (WT Chengdu 2018) 7 2
164 Nedim MUSTAFICA Vitez BIH (WT Saskatoon 2018) 7 2
165 Laurentius Steven OEI North Jakarta INA (WT Chengdu 2018) 7 2
166 Sho HASEGAWA Okayama JPN (WT Utsunomiya 2018) 7 3
167 Badara TOP Lausanne SUI (WT Lausanne 2018) 7 4
168 Abel ARISTIMUÑO Villa Maria ARG (WT Mexico City 2018) 6 2
169 Kevin CORRE Nice FRA (WT Lausanne 2018) 6 2
170 Lalrina RENTHLEI Bangalore IND (WT Hyderabad 2018) 6 2
171 Amit SEHRAWAT Bangalore IND (WT Hyderabad 2018) 6 2
172 Sowkin SHETTY Bangalore IND (WT Hyderabad 2018) 6 2
173 Sinisa STEMBERGER Vitez BIH (WT Saskatoon 2018) 6 2
174 Eric COLEMAN Minnesota USA (WT Saskatoon 2018) 6 3
175 Dhruv BARMAN Hyderabad IND (WT Hyderabad 2018) 5 2
176 Marijo BLAŠKAN Vitez BIH (WT Saskatoon 2018) 5 2
177 David BOON Hyderabad IND (WT Hyderabad 2018) 5 2
178 Jiří DEDEK Marienbad CZE (WT Prague 2018) 5 2
179 Guangwen JIANG Chongqing CHN (WT Chengdu 2018) 5 2
180 Arkadiusz KOBUS Gdańsk POL (WT Hyderabad 2018) 5 2
181 Tao LIU Beijing West CHN (WT Chengdu 2018) 5 2
182 GuanYi ZHANG Chongqing CHN (WT Chengdu 2018) 5 2
183 Marko BRANKOVIC Vrbas SRB (WT Debrecen 2018) 5 3
184 Kyle DESMARAIS Montreal CAN (WT Saskatoon 2018) 5 3
185 Brensley HAYWOOD Minnesota USA (WT Saskatoon 2018) 5 3
186 Jan ROTREKL Humpolec CZE (WT Debrecen 2018, WT Bloomage Beijing Final 2018 , WT Lausanne 2018) 5 9
187 Audy BAGASTYO North Jakarta INA (WT Chengdu 2018) 4 2
188 Guohao CHEN Dongguan CHN (WT Penang 2018) 4 2
189 Anthony CHRISTOPHE Nice FRA (WT Lausanne 2018) 4 2
190 Christian GUNAWAN North Jakarta INA (WT Chengdu 2018) 4 2
191 Boris LOGACHEV Moscow RUS (WT Prague 2018) 4 2
192 Rhys MARTIN Melbourne AUS (WT Utsunomiya 2018) 4 2
193 Martin NOVÁK Marienbad CZE (WT Prague 2018) 4 2
194 Minsu PARK Gangnam KOR (WT Utsunomiya 2018) 4 2
195 Filip POPOVIC Kragujevac SRB (WT Debrecen 2018) 4 2
196 Aleksa RISTIĆ Kragujevac SRB (WT Debrecen 2018) 4 2
197 Takuma WATANABE Tachikawa JPN (WT Penang 2018) 4 2
198 Cristian ZENCLUSSEN Villa Maria ARG (WT Mexico City 2018) 4 2
199 Yasuo IIJIMA Tachikawa JPN (WT Chengdu 2018) 4 3
200 Ryan TANA Delhi IND (WT Penang 2018) 4 3
201 Wyatt ANDERS Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2018) 4 4
202 Zhang JINGLI Wukesong CHN (WT Chengdu 2018) 3 2
203 Yanpei LYU Dongguan CHN (WT Utsunomiya 2018) 3 2
204 Tadas NAUSEDAS Kaunas LTU (WT Lausanne 2018) 3 2
205 Vojtěch RUDICKÝ Marienbad CZE (WT Prague 2018) 3 2
206 Michal SEMERÁD Brno CZE (WT Prague 2018) 3 2
207 Jinbo WANG Beijing West CHN (WT Chengdu 2018) 3 2
208 Zac EASTHOPE Auckland NZL (WT Utsunomiya 2018) 3 3
209 Bao YUFENG Dongan CHN (WT Chengdu 2018) 3 3
210 Thomas GREER Melbourne AUS (WT Utsunomiya 2018, WT Penang 2018) 3 4
211 Muhammad Rizal FALCONI North Jakarta INA (WT Chengdu 2018) 2 2
212 Balázs KERPEL-FRONIUS Budapest HUN (WT Debrecen 2018) 2 2
213 Augusto MENESES Bahía Blanca ARG (WT Mexico City 2018) 2 2
214 Jefferson SOCAS Sâo Paulo DC BRA (WT Hyderabad 2018) 2 2
215 Andres DUVAL Villa Maria ARG (WT Mexico City 2018) 1 2
216 Aoao LYU Wukesong CHN (WT Chengdu 2018) 1 2
217 Siyun MOON Gangnam KOR (WT Utsunomiya 2018) 1 2
218 Agustin PEDRO Bahía Blanca ARG (WT Mexico City 2018) 1 2
219 Chen QIUJIE Beijing West CHN (WT Chengdu 2018) 1 2
220 Chethan SURESH Hyderabad IND (WT Hyderabad 2018) 1 2
221 Shi ZHAOXU Wukesong CHN (WT Chengdu 2018) 1 2
222 Frederico SANTOS Rio Janeiro BRA (WT Mexico City 2018) 1 4
223 Máté MOHÁCSI Budapest HUN (WT Debrecen 2018) 0 2
224 Xibao ZHANG Chongqing CHN (WT Chengdu 2018) 0 2