Season Statistics

Rank Player Name Team Name Total Points #Games
1 Dejan MAJSTOROVIC Novi Sad AlWahda UAE (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 154 25
2 Dusan BULUT Novi Sad AlWahda UAE (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 139 20
3 Bogdan DRAGOVIC Zemun SRB (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Lausanne 2017, WT Utsunomiya 2017) 125 20
4 Stefan STOJAČIĆ Liman SRB (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 124 17
5 Jasmin HERCEGOVAC Ljubljana SLO (WT Saskatoon 2017, WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 116 20
6 Lazar RASIC Zemun SRB (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Lausanne 2017, WT Utsunomiya 2017) 103 20
7 Michael HICKS Krakow POL (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Lausanne 2017, WT Utsunomiya 2017) 102 10
8 Marko SAVIĆ Novi Sad AlWahda UAE (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 91 25
9 Aleksandar RATKOV Liman SRB (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 88 14
10 Simon FINZGAR Piran SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Utsunomiya 2017) 85 14
11 Anže SREBOVT Piran SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Utsunomiya 2017) 83 14
12 Stefan KOJIC Liman SRB (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 80 17
13 Blaz CRESNAR Ljubljana SLO (WT Saskatoon 2017, WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 78 20
14 Ivan POPOVIC Belgrade SRB (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017) 68 10
15 Nolan BRUDEHL Saskatoon CAN (WT Saskatoon 2017, WT Prague 2017, WT Lausanne 2017) 64 10
16 Nikola PAVLOVIC Novi Sad AlWahda UAE (WT Prague 2017, WT Lausanne 2017, WT Utsunomiya 2017) 64 15
17 Kārlis LASMANIS Riga LAT (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Debrecen 2017) 63 8
18 Gašper OVNIK Piran SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Utsunomiya 2017) 61 14
19 Ales KUNC Ljubljana SLO (WT Saskatoon 2017, WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Debrecen 2017, WT Utsunomiya 2017) 58 20
20 Nauris MIEZIS Riga LAT (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017) 57 12
21 Želimir ZAGORAC Ljubljana SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Debrecen 2017) 56 13
22 Steve SIR Saskatoon CAN (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Lausanne 2017) 55 10
23 Nikola VUKOVIC Zemun SRB (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Lausanne 2017, WT Utsunomiya 2017) 53 20
24 Adin KAVGIC Piran SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Utsunomiya 2017) 52 14
25 Dragan BJELICA Belgrade SRB (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017) 49 10
26 Bikramjit GILL Hamamatsu JPN (WT Saskatoon 2017, WT Chengdu 2017, WT Mexico City 2017) 47 6
27 Marko DUGOSIJA Zemun SRB (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Utsunomiya 2017) 44 13
28 Tomo ČAJIČ Ljubljana SLO (WT Saskatoon 2017, WT Utsunomiya 2017) 42 7
29 Sinisa STEMBERGER Kranj SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017) 42 10
30 Zeljko PALAVRA Vitez BIH (WT Prague 2017) 41 4
31 Pawel PAWLOWSKI Krakow POL (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Lausanne 2017, WT Utsunomiya 2017) 41 10
32 Mihailo VASIC Liman SRB (WT Saskatoon 2017, WT Debrecen 2017) 40 9
33 Jasmin PERKOVIČ Kranj SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017) 40 10
34 Marko ZDERO Novi Sad AlWahda UAE (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017) 40 15
35 Boris JERSIN Kranj SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017) 38 10
36 Mensud JULEVIĆ Kranj SLO (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017) 38 10
37 Michael LINKLATER Saskatoon CAN (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Lausanne 2017) 37 10
38 Ondřej DYGRÝN Humpolec CZE (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017) 34 6
39 Dejan PEJIĆ Zemun SRB (WT Prague 2017, WT Lausanne 2017) 34 7
40 Janis ANTROPS Riga LAT (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017) 33 4
41 Roman ZACHRLA Humpolec CZE (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017) 32 6
42 Agnis ČAVARS Riga LAT (WT Chengdu 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017, WT Debrecen 2017) 32 12
43 Marko PETROVIC Belgrade SRB (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017) 30 10
44 Marco LEHMANN Lausanne SUI (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017) 29 5
45 Natan JURKOVITZ Lausanne SUI (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017) 28 5
46 Inderbir Singh GILL Hamamatsu JPN (WT Saskatoon 2017, WT Chengdu 2017, WT Mexico City 2017) 28 6
47 Vadim HALIMOV Hamilton CAN (WT Saskatoon 2017) 25 4
48 Edgars KRUMINS Riga LAT (WT Chengdu 2017, WT Debrecen 2017) 25 8
49 Dušan POPOVIĆ Belgrade SRB (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Mexico City 2017, WT Debrecen 2017) 25 10
50 Kevin CORRE Monaco MON (WT Debrecen 2017) 24 3
51 Ondřej ŠIŠKA Humpolec CZE (WT Saskatoon 2017, WT Prague 2017) 24 6
52 devaughn WASHINGTON Okayama JPN (WT Utsunomiya 2017) 23 3
53 Zhang ZIYI Beijing CHN (WT Chengdu 2017) 23 3
54 Tsenguunbayar GOTOV Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2017) 23 4
55 Angel MATIAS Gurabo PUR (WT Saskatoon 2017) 23 4
56 Ranko KRIZANOVIC Vitez BIH (WT Prague 2017) 22 4
57 Michał WOJTYŃSKI Warsaw POL (WT Debrecen 2017) 21 3
58 Westher MOLTENI Lausanne SUI (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017) 21 5
59 Michael LIEFFERS Saskatoon CAN (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Lausanne 2017) 21 10
60 Jan STEHLÍK Ostrava CZE (WT Prague 2017) 19 2
61 Dejan MLAKAR Monaco MON (WT Debrecen 2017) 18 3
62 Guilherme ROJAS Santos BRA (WT Mexico City 2017) 18 3
63 Bandja SY Cergy FRA (WT Lausanne 2017) 18 3
64 Duje KALITERNA Split CRO (WT Lausanne 2017) 17 3
65 Leo LAGUTIN St Petersburg RUS (WT Utsunomiya 2017) 17 3
66 Tjader FERNANDEZ Gurabo PUR (WT Saskatoon 2017) 17 4
67 Igor LEBOV Hamilton CAN (WT Saskatoon 2017) 17 4
68 Fabio SANTOS Rio Preto BRA (WT Mexico City 2017) 16 3
69 Luiz Felipe SORIANI Sao Paulo DC BRA (WT Mexico City 2017) 16 3
70 Amara SY Cergy FRA (WT Lausanne 2017) 16 3
71 Tamás IVOSEV Budapest HUN (WT Debrecen 2017) 15 2
72 Rodrigo Diguinho DEL'ARCO Rio Preto BRA (WT Mexico City 2017) 15 3
73 Edis DERVISEVIC NY Harlem USA (WT Saskatoon 2017) 15 3
74 Masahiro KOMATSU Tokyo JPN (WT Chengdu 2017) 15 3
75 Alfredo LUIZ PERANDINI Rio Preto BRA (WT Mexico City 2017) 15 3
76 Daniel MAVRAIDES Princeton USA (WT Saskatoon 2017) 15 3
77 Keita SUZUKI Tokyo JPN (WT Chengdu 2017) 15 3
78 Dulguun ENKHBAT Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2017) 15 4
79 Piotr RENKIEL Krakow POL (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Lausanne 2017, WT Utsunomiya 2017) 15 10
80 Lorenzo AMBROSIN Mestre ITA (WT Lausanne 2017) 14 2
81 Chris REAVES Wukesong CHN (WT Mexico City 2017) 14 2
82 Joaquín VILLANUEVA LOZANO Mexico UNAM MEX (WT Mexico City 2017) 14 2
83 Craig MOORE Princeton USA (WT Saskatoon 2017) 14 3
84 Arnold LOUIS Shenzhen CHN (WT Chengdu 2017) 13 2
85 Aleksandar STEVOVIC Athens GRE (WT Prague 2017) 13 2
86 Luiz BIDART Santos BRA (WT Mexico City 2017) 13 3
87 William EVANGELISTA Sao Paulo DC BRA (WT Mexico City 2017) 13 3
88 Chris HOOPER NY Harlem USA (WT Saskatoon 2017) 13 3
89 Dmitrii KRIUKOV St Petersburg RUS (WT Utsunomiya 2017) 13 3
90 Rihards ZĒBERGS Riga LAT (WT Lausanne 2017) 13 4
91 Łukasz BODYCH Krakow POL (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017, WT Utsunomiya 2017) 13 6
92 Kiur AKENPÄRG Paide EST (WT Lausanne 2017) 12 2
93 Nikola BARAN Zagreb CRO (WT Prague 2017) 12 2
94 Wang JIAYI Qing Dao CHN (WT Chengdu 2017) 12 2
95 Jesper JOBSE Amsterdam NED (WT Debrecen 2017) 12 2
96 Joey SCHELVIS Amsterdam NED (WT Debrecen 2017) 12 2
97 Ilya ALEXANDROV St Petersburg RUS (WT Utsunomiya 2017) 12 3
98 Dominique JONES NY Harlem USA (WT Saskatoon 2017) 12 3
99 Tomek RUDKO Warsaw POL (WT Debrecen 2017) 12 3
100 Delgernyam DAVAASAMBUU Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2017) 12 4
101 Gilles MARTIN Lausanne SUI (WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Lausanne 2017) 12 5
102 Marko BRANKOVIC Liman SRB (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Mexico City 2017, WT Utsunomiya 2017) 12 12
103 Rory FANNON Auckland NZL (WT Utsunomiya 2017) 11 2
104 Cheng Yu LIN Hsinchu TPE (WT Utsunomiya 2017) 11 2
105 Pavel NOVÁK Ostrava CZE (WT Prague 2017) 11 2
106 Zahir CARRINGTON Princeton USA (WT Saskatoon 2017) 11 3
107 Mariusz PRZYGUCKI Warsaw POL (WT Debrecen 2017) 11 3
108 Duje ŠKARO Split CRO (WT Lausanne 2017) 11 3
109 Dawid BREK Kolobrzeg POL (WT Prague 2017) 10 2
110 SEUNG JUN LEE Seoul KOR (WT Utsunomiya 2017) 10 2
111 Petros MELISSARATOS Athens GRE (WT Prague 2017) 10 2
112 Douglas MOTTA Rio de Janeiro BRA (WT Saskatoon 2017) 10 2
113 Enkhbaatar ONOLBAATAR Sukhbaatar MGL (WT Mexico City 2017) 10 2
114 Otgonjargal TSOGT Sukhbaatar MGL (WT Mexico City 2017) 10 2
115 Liu YU-CHEN Hsinchu TPE (WT Utsunomiya 2017) 10 2
116 Fernando FISCHER Santos BRA (WT Mexico City 2017) 10 3
117 David SEAGERS NY Harlem USA (WT Saskatoon 2017) 10 3
118 Xavier ZAMBRANA Gurabo PUR (WT Saskatoon 2017) 10 4
119 Kevin LOISELLE Montreal CAN (WT Saskatoon 2017) 9 2
120 Dario PAPAK Zagreb CRO (WT Prague 2017) 9 2
121 Matic URBAS Logatec SLO (WT Lausanne 2017) 9 2
122 Toni VITALI Zagreb CRO (WT Prague 2017) 9 2
123 Han YANG Haidian CHN (WT Chengdu 2017) 9 2
124 Gary HAMILTON Okayama JPN (WT Utsunomiya 2017) 9 3
125 Marijo BLAŠKAN Vitez BIH (WT Prague 2017) 9 4
126 Jorge MATOS Gurabo PUR (WT Saskatoon 2017) 9 4
127 Olivér BÍRÓ Budapest HUN (WT Debrecen 2017) 8 2
128 Batzolboo BORGIL Sukhbaatar MGL (WT Mexico City 2017) 8 2
129 Djordjo DJORDJIĆ S.Mitrovica SRB (WT Debrecen 2017) 8 2
130 Nemanja DRASKOVIC S.Mitrovica SRB (WT Debrecen 2017) 8 2
131 O'Neil GORDON Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2017) 8 2
132 Arkadiusz KOBUS Kolobrzeg POL (WT Prague 2017) 8 2
133 Minsu PARK Seoul KOR (WT Utsunomiya 2017) 8 2
134 Douglas GORAUSKAS Sao Paulo DC BRA (WT Mexico City 2017) 8 3
135 Victor RASO Hamilton CAN (WT Saskatoon 2017) 8 4
136 Sebastian BECKETT Montreal CAN (WT Saskatoon 2017) 7 2
137 Pietro DE ANDRADE Rio de Janeiro BRA (WT Saskatoon 2017) 7 2
138 Andrii KOBETS Zaporizhzhya UKR (WT Debrecen 2017) 7 2
139 Matthew KOENIG Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2017) 7 2
140 Jorge PEREZ Mexico UNAM MEX (WT Mexico City 2017) 7 2
141 Mukiya William RASI Montreal CAN (WT Saskatoon 2017) 7 2
142 Szymon RDUCH Kolobrzeg POL (WT Prague 2017) 7 2
143 Bas ROZENDAAL Amsterdam NED (WT Debrecen 2017) 7 2
144 Jing WANG Shenzhen CHN (WT Chengdu 2017) 7 2
145 Boris DALLO Cergy FRA (WT Lausanne 2017) 7 3
146 Kenji HILKE Okayama JPN (WT Utsunomiya 2017) 7 3
147 Georgi JOSEPH Cergy FRA (WT Lausanne 2017) 7 3
148 Hrvoje MARIN Split CRO (WT Lausanne 2017) 7 3
149 Sean VAN KOUGHNETT Hamilton CAN (WT Saskatoon 2017) 7 4
150 Hsieh CHENG-YANG Hsinchu TPE (WT Utsunomiya 2017) 6 2
151 Erik LUTS Paide EST (WT Lausanne 2017) 6 2
152 Matevž MIKUŠ Logatec SLO (WT Lausanne 2017) 6 2
153 Kwang Jae PARK Seoul KOR (WT Utsunomiya 2017) 6 2
154 Liu YONGJIE Qing Dao CHN (WT Chengdu 2017) 6 2
155 Takeshi ANDO Tokyo JPN (WT Chengdu 2017) 6 3
156 Fernando COLONEZE Rio Preto BRA (WT Mexico City 2017) 6 3
157 Damon HUFFMAN Princeton USA (WT Saskatoon 2017) 6 3
158 Ulisses LIMA Sao Paulo DC BRA (WT Mexico City 2017) 6 3
159 Tatsuhito NORO Tokyo JPN (WT Chengdu 2017) 6 3
160 Tserenbaatar ENKHTAIWAN Ulaanbaatar MGL (WT Utsunomiya 2017) 6 4
161 Davide BOVO Mestre ITA (WT Lausanne 2017) 5 2
162 Sherif HASSAN Auckland NZL (WT Utsunomiya 2017) 5 2
163 Jelane PRYCE Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2017) 5 2
164 Mladen SIMEUNOVIĆ S.Mitrovica SRB (WT Debrecen 2017) 5 2
165 Sergei YURCHENKO Zaporizhzhya UKR (WT Debrecen 2017) 5 2
166 Anthony CHRISTOPHE Monaco MON (WT Debrecen 2017) 5 3
167 Rafael FRIAS Santos BRA (WT Mexico City 2017) 5 3
168 Sho HASEGAWA Okayama JPN (WT Utsunomiya 2017) 5 3
169 Tao LIU Beijing CHN (WT Chengdu 2017) 5 3
170 Jinbo WANG Beijing CHN (WT Chengdu 2017) 5 3
171 Maksim ZIMARIN St Petersburg RUS (WT Utsunomiya 2017) 5 3
172 Adi BAMBUR Vitez BIH (WT Prague 2017) 5 4
173 Palpreet Singh BRAR Hamamatsu JPN (WT Saskatoon 2017) 5 4
174 Łukasz MUSZYŃSKI Krakow POL (WT Lausanne 2017) 5 4
175 Kyle DESMARAIS Montreal CAN (WT Saskatoon 2017) 4 2
176 Žiga DOLJAK Logatec SLO (WT Lausanne 2017) 4 2
177 Nebojsa DUKIC Budapest HUN (WT Debrecen 2017) 4 2
178 Anthony JONES Auckland NZL (WT Utsunomiya 2017) 4 2
179 Nikola PERKOVIC S.Mitrovica SRB (WT Debrecen 2017) 4 2
180 Carlos SILVA JR Rio de Janeiro BRA (WT Saskatoon 2017) 4 2
181 Jaagup TOOME Paide EST (WT Lausanne 2017) 4 2
182 Alessandro VECCHIATO Mestre ITA (WT Lausanne 2017) 4 2
183 Junsong WANG Shenzhen CHN (WT Chengdu 2017) 4 2
184 Przemek WRONA Kolobrzeg POL (WT Prague 2017) 4 2
185 Toni MINDOLJEVIC Split CRO (WT Lausanne 2017) 4 3
186 Peng WANG Beijing CHN (WT Chengdu 2017) 4 3
187 Inderbir GILL Hamamatsu JPN (WT Saskatoon 2017, WT Mexico City 2017) 4 4
188 ROHIT BAKSHI Hamamatsu JPN (WT Chengdu 2017) 3 2
189 Zhuang CHEN Haidian CHN (WT Chengdu 2017) 3 2
190 Han CHUN KAI Hsinchu TPE (WT Utsunomiya 2017) 3 2
191 Diadia MBAYE Mestre ITA (WT Lausanne 2017) 3 2
192 Máté MOHÁCSI Budapest HUN (WT Debrecen 2017) 3 2
193 Martin NOVÁK Ostrava CZE (WT Prague 2017) 3 2
194 Mario POLUSK Paide EST (WT Lausanne 2017) 3 2
195 Diego SIERRA LOPEZ Mexico UNAM MEX (WT Mexico City 2017) 3 2
196 Matthew VAN TONGEREN Amsterdam NED (WT Debrecen 2017) 3 2
197 Maxym VOROBIOV Zaporizhzhya UKR (WT Debrecen 2017) 3 2
198 Michael WOODBRIDGE Auckland NZL (WT Utsunomiya 2017) 3 2
199 Meng ZHANG Haidian CHN (WT Chengdu 2017) 3 2
200 Piotr WOJCIK Warsaw POL (WT Debrecen 2017) 3 3
201 Vojtěch RUDICKÝ Humpolec CZE (WT Saskatoon 2017, WT Bloomage Beijing Final 2017, WT Prague 2017) 3 6
202 Stanislav ALEKSEYCHIK Zaporizhzhya UKR (WT Debrecen 2017) 2 2
203 Naranbaatar BATDELGER Sukhbaatar MGL (WT Mexico City 2017) 2 2
204 Matic BRVAR Logatec SLO (WT Lausanne 2017) 2 2
205 Chen LIU Qing Dao CHN (WT Chengdu 2017) 2 2
206 Ma LONG Wukesong CHN (WT Mexico City 2017) 2 2
207 Igor MUSULIN Zagreb CRO (WT Prague 2017) 2 2
208 Marcelão SILVA Rio de Janeiro BRA (WT Saskatoon 2017) 2 2
209 Hisanori TAKAFUJI Seoul KOR (WT Utsunomiya 2017) 2 2
210 Nikos TSIOKOS Athens GRE (WT Prague 2017) 2 2
211 Shuo WANG Haidian CHN (WT Chengdu 2017) 2 2
212 Wang XUEFENG Qing Dao CHN (WT Chengdu 2017) 2 2
213 Wyatt ANDERS Winnipeg CAN (WT Saskatoon 2017) 1 2
214 Pablo GARCIA Mexico UNAM MEX (WT Mexico City 2017) 1 2
215 Jan ROTREKL Ostrava CZE (WT Prague 2017) 1 2
216 Shi ZHAOXU Wukesong CHN (WT Mexico City 2017) 1 2
217 Rok SMAKA Monaco MON (WT Debrecen 2017) 1 3
218 Thanasis CHANIAS - PANTAZIS Athens GRE (WT Prague 2017) 0 2
219 Yuantao MEI Shenzhen CHN (WT Chengdu 2017) 0 2